Změňte směr své cesty

Pohodlnou cestou do potravinářského pekla

Všechno je správně, když posloucháte Vaše tělo. Nenechte ho trpět, je jediné, které máte.

Rovnou, pohodlnou a širokou nazvanou … nemusím vařit, stačí mi polotovary, hotovky, fastfoody, restaurace a místo zeleniny raději pilulky. Dvě červené, zelenou … vždyť mají pomerančovou chuť a dle popisu mi dodají 100% všech vitamínů a minerálů.

Možná sami cítíte, že to asi nebude to pravé. Na druhé straně stojí vegetariánství, raw food čili živá strava, vegan, paleo styl, různé jiné vyhraněné stravovací návyky, které když je porušíte tak nebudete 3 dny spát s tím co Vám to může udělat. Osobně jsem zastáncem přiměřeně vyvážené stravy. Do fastfoodu si zajdu při cestě po půlnoci na dálnici, ale nikdy na oběd. Saláty mám rád, stejně jako maso, omáčky a přílohy.

Svůj život změníte, jen když k tomu máte důvod!

Když se rozhodnete jít cestou polotovarů a zeleniny … správně, když se rozhodnete stravovat v restauraci a fastfoodech, správně. Je to Váš život a já ho nemůžu změnit. Jen Vy, pokud k tomu máte důvod.

Dávejte si pozor na všechny módní trendy a změny. Když Vám řeknu následující slova: káva, vajíčko, cholesterol, sója, kukuřice, palmový olej … To vše se mění z nezdravé na zdravé a obráceně během několika let. Je lepší český kapr, nebo losos z „nějakého“ chovu?

Pamatujte: Kuchař má na starosti zdraví celé rodiny!

Kdyby jste si neodnesli nic z dalšího textu, mějte na paměti, že kuchař má na starosti zdraví celé domácnosti. On rozhoduje o nákupu, o tom co bude vařit a potažmo tím určuje pestrost a složení jídelníčku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *